Osobliwości
Obrzędowość
Śpiewnik

HUFCOWA WIGILIA
Dnia 22.12.2007 w szkole podstawowej nr 1(ul Topolowa )o godz 14odbędzie się wigilia dla wszystkich Zuchów, Harcerzy i instruktorów naszego hufca.
Będzie ona zwieńczeniem akcji "Zostań Św. Mikołajem".
W dniu 12 12. każdy drużynowy otrzyma drogą meilową malutkie zadanie, którego wykonanie uprzyjemni nam wigilijny wieczór.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

RUSZYŁA 2 EDYCJA AKCJI - ZOSTAŃ ŚW MIKOŁAJEM
Wszystkie środowiska naszego hufca przystąpiły w dniu 5.12 do naszejakcji charytatywnej. Został rozdany terminarz działań.
Każde środowisko otrzymało swój rejon działania.Zwieńczenie akcji w dniu 22.12 po wigilii hufcowej.Zapraszamy wszystkich do udziału w tym przedsięwzięciu.

BETLEJEMSKIE ŚWIATEŁKO POKOJU 2007

W tym roku światło trafia do Polski w dniu 16 grudnia (Łysa Polana), następnie zostaje przekazane na Jasną Górę, a następnie do władz państwowych i kościelnych oraz społeczności lokalnej.

18.12.2007 - PRZEKAZANIE BŚP DLA HUFCÓW

Zbiórka harcerzy i zuchów pod hufcem o godzinie 15.30.
Przejazd autokarem na plac J. Piłsudzkiego, przekazanie Światła za pośrednictwem TVP1 dla całego kraju o godzinie 17.20 po Teleekspresie! W programie m.in. słodkie upominki od Komendanta Chorągwi i Prezydent Warszawy oraz występ Gawędy.
Powrót do Pruszkowa ok. godziny 19.00

18.12.2007 - PRZEKAZANIE BŚP DLA DRUŻYN
Przekazanie odbędzie się w hufcu o godzinie 1930

19.12.2007 - PRZEKAZANIE ŚWIATŁA WŁADZOM MIASTA,